Amish 43in x 96in Poly Counter Table
Special Price
$1,774.34
FREE Shipping
$2,395.36
- You Save: $621.02 ( 25.93% )
Code:
LLC-896C
Weight:
120 lbs
Dimensions:
96 in l x 43 in w x 36 in h
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
Amish 43in x 96in Poly Counter Table
More Information
| Style | Counter Table |
|---|---|
| Furniture Height | Counter |
| Commercial | No |
| Table Shape | Rectangle |
| Umbrella Hole | Yes |
| Seating Capacity | 6-8 Person |
| Dimensions | 96 in l x 43 in w x 36 in h |
| Overall Width | 96 in |
| Overall Height | 36 in |
| Overall Depth | 43 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments