Amish 43 in x 96 in Poly Bar Table
Special Price
$1,781.08
FREE Shipping
$2,404.46
- You Save: $623.38 ( 25.93% )
Code:
LLC-896B
Weight:
125 lbs
Dimensions:
96 in L x 43 in W x 39 in H
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
Amish 43in x 96in Poly Bar Table
More Information
| Style | Bar Table |
|---|---|
| Furniture Height | Bar |
| Commercial | No |
| Table Shape | Rectangle |
| Umbrella Hole | Yes |
| Seating Capacity | 6-8 Person |
| Dimensions | 96 in L x 43 in W x 39 in H |
| Overall Width | 96 in |
| Overall Height | 39 in |
| Overall Depth | 43 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments