Amish Poly Balcony Swivel Chair
Details
Amish Poly Balcony Swivel Chair
More Information
| Style | Counter Chair |
|---|---|
| Furniture Height | Counter |
| Features | Swivel |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | 26 in w x 27 in d x 46 in h Seat Size: 21 in w x 19 in d |
| Overall Width | 26 in |
| Overall Height | 46 in |
| Overall Depth | 27 in |
| Seat Height | 24 in |
| Seat Back | 24 in |
| Seat Size | 21 in w x 19 in d |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews 2
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments