Amish Poly Garden Swivel Counter Chair
Special Price
$653.59
FREE Shipping
$882.34
- You Save: $228.75 ( 25.93% )
Code:
LLC-228C
Weight:
40 lbs
Dimensions:
26"D x 24"W x 46"H
Seat Size: 17"D x 19"W x 18"H
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
Amish Poly Garden Swivel Counter Chair
More Information
| Style | Counter Chair |
|---|---|
| Furniture Height | Counter |
| Features | Swivel |
| Collection | Garden |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | 26"D x 24"W x 46"H Seat Size: 17"D x 19"W x 18"H |
| Overall Width | 24 in |
| Overall Height | 46 in |
| Overall Depth | 26 in |
| Seat Height | 24 in |
| Seat Size | 19 in w x 17 in d |
| Some Assembly Required | Yes |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments