Little Cottage Heritage Double Rock-a-Tee
Special Price
$1,770.00
FREE Shipping
$1,862.00
- You Save: $92.00 ( 4.94% )
Code:
LCC-108
Weight:
146 lbs
Dimensions:
34 in W x 12 in D x 24 in H
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
Little Cottage Heritage Double Rock-a-tee.
More Information
| Furniture Height | Standard |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | Yes |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | 34 in W x 12 in D x 24 in H |
| Overall Width | 34 in |
| Overall Height | 24 in |
| Overall Depth | 12 in |
| Seat Height | 29.5 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Features
- Made with Stainless Steel Fasteners
- Fade Resistant
- residential and commercial friendly
- Green Product