Details
Little Cottage Heritage 2 Seat Glider.
More Information
| Style | Glider |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 2 Person |
| Dimensions | 49 in W x 12 in D x 34 in H |
| Overall Width | 49 in |
| Overall Height | 34 in |
| Overall Depth | 12 in |
| Seat Height | 29.5 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Proposition 65 | No |
Reviews 1
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Features
- Made with Stainless Steel Fasteners
- Fade Resistant
- residential and commercial friendly
- Green Product