Little Cottage A-Frame
$956.00
FREE Shipping
$1,395.00
You Save $439
(32%)
Code:
LCC-901
Weight:
173 lbs
Dimensions:
77 in W x 60 in D x 78 in H
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
Little Cottage A-Frame.
More Information
| Style | Swing Frame |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 77 in W x 60 in D x 78 in H |
| Overall Width | 77 in |
| Overall Height | 78 in |
| Overall Depth | 60 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Features
- Made with Stainless Steel Fasteners
- Fade Resistant
- residential and commercial friendly
- Green Product