Tailwind Kids Rocker
Code:
TW-KD710
Weight:
22 lbs
Dimensions:
25inL x 19 inW x 27 inH
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
Kids Rocker
More Information
| Furniture Height | Standard |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | 25inL x 19 inW x 27 inH |
| Overall Width | 19in |
| Overall Height | 27in |
| Overall Depth | 25in |
| Seat Height | 12in |
| Seat Size | *** |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions