Tailwind Kids Side Table
Code:
TW-KD702
Weight:
5 lbs
Dimensions:
9 ½inL x 9 ½inW x 12 inH
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
Kids Side Table
More Information
| Style | Side / End Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | 9 ½inL x 9 ½inW x 12 inH |
| Overall Width | 9 1/2in |
| Overall Height | 12in |
| Overall Depth | 9 1/2in |
| Seat Height | *** |
| Seat Size | *** |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions