47.5 in Rectangle Bar - Seats Four
Code:
TW-GTPS475
Weight:
80 lbs
Dimensions:
47.5 in L x 19.5 in W x 41 in H
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
47.5in Rectangle Bar - Seats Four
More Information
| Furniture Height | Bar |
|---|---|
| Commercial | No |
| Table Shape | Rectangle |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 2-4 Person |
| Dimensions | 47.5 in L x 19.5 in W x 41 in H |
| Overall Width | 19 1/2 in |
| Overall Height | 41 in |
| Overall Depth | 47 1/2 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions