Details
Eagle One Brighton End Table
More Information
| Style | Side / End Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 26 in x 24 in x 16 in |
| Overall Width | 26 in |
| Overall Height | 16 in |
| Overall Depth | 24 in |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions