Durogreen® Park City Modern Outdoor Dining Side Chair
$299.00
FREE Shipping
$373.99
You Save $75
(21%)
More Information
| Style | Dining Chair |
|---|---|
| Furniture Height | Dining |
| Features | Armless |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Chair Front Style | Standard |
| Dimensions | 18 in L x 19 in W x 33.3 in H |
| Overall Width | 19 in |
| Overall Height | 33.3 in |
| Overall Depth | 18 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments