Durogreen Park City Modern Outdoor 40 Square 5 Piece Dining Set
$2,095.00
FREE Shipping
$2,827.99
You Save $733
(26%)
More Information
| Style | Dining Set |
|---|---|
| Furniture Height | Dining |
| Features | Sets |
| Commercial | No |
| Table Shape | Square |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | Table: 40 in L x 40 in W x 29 in H x Chair: 18 in L x 19 in W x 33.3 in H |
| Overall Width | Table: 40 in - Chair: 19 in |
| Overall Height | Table: 29 in - Chair: 33.3 in |
| Overall Depth | Table: 40 in - Chair: 18 in |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | 20 Yr Res / 1 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments