Durogreen® Lewiston Dining Height Side Chair Dining Set
$1,815.99
FREE Shipping
$2,451.99
You Save $636
(26%)
Details
Durogreen® Lewiston Dining Height Side Chair Dining Set
More Information
| Style | Dining Set |
|---|---|
| Furniture Height | Dining |
| Features | Armless |
| Collection | Cape Cod |
| Commercial | No |
| Table Shape | Square |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | Chair: 18 in L x 33 in D x 19 in H Table: 42 in L x 15 in D x 42 in H |
| Overall Width | Chair: 18 in - Table: 42 in |
| Overall Height | Chair: 19 in - Table: 42 in |
| Overall Depth | Chair: 33 in - Table: 15 in |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | 20 Yr Res / 1 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments