Durogreen Aria Adirondack Chair 4 Pack
$796.00
FREE Shipping
$1,074.60
You Save $279
(26%)
More Information
| Style | Adirondack |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 4 Person |
| Chair Front Style | Standard |
| Dimensions | 33.5 in L x 29 in W x 37 in H |
| Overall Width | 29 in |
| Overall Height | 37 in |
| Overall Depth | 33.5 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments