Details
47in Dining / Flat Bench - Seats Two
More Information
| Furniture Height | Dining |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 2 Person |
| Dimensions | 47inL x 14inW x 17inH |
| Overall Width | 14in |
| Overall Height | 17in |
| Overall Depth | 47in |
| Seat Height | 17in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews 1
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions