Quick Ship Woodlands Counter Arm Chair – Sold in Pairs
$1,096.00
FREE Shipping
$1,479.60
You Save $384
(26%)
Details
Quick Ship Woodlands Counter Arm Chair – Sold in Pairs
More Information
| Furniture Height | Standard |
|---|---|
| Features | Arm Chair |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | Assembled: 25”x24”x45” Sold as set of 2 |
| Overall Width | 25 in |
| Overall Height | 45 in |
| Overall Depth | 24 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions