Quick Ship Newport Arm Chair – Sold in Pairs
$1,024.00
FREE Shipping
$1,382.40
You Save $358
(26%)
Details
Quick Ship Newport Arm Chair – Sold in Pairs
More Information
| Style | Bar Chair |
|---|---|
| Furniture Height | Bar |
| Features | Arm Chair |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | Assembled: 19”x24”x46” Sold as set of 2 |
| Overall Width | 25in |
| Overall Height | 46 in |
| Overall Depth | 24 in |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions