Quick Ship Fanback Bar Settee
$1,244.00
FREE Shipping
$1,679.40
You Save $435
(26%)
Details
Quick Ship Fanback Bar Settee
More Information
| Style | Bar Set |
|---|---|
| Furniture Height | Bar |
| Features | Sets |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | Assembled: 72”x33”x50” Box 1 Size: 27x37x12 Box 2 Size: 27x37x12 |
| Overall Width | 72 in |
| Overall Height | 50 in |
| Overall Depth | 33 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions