More Information
| Style | Pillow |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 20 in W x 12 in D x 7 in T |
| Overall Width | 20 in |
| Overall Height | 7 in T |
| Overall Depth | 12 in |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | 1 Year Fabric Warranty |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Features
- Includes: (1) CR Plastics 12 in x 20 in Accent Pillow
- Made from weather and fade resistance fabrics
- Available in 5 fade resistant designer colors
- 1 Year Fabric Warranty