70 in Backless Bench - Seats Four
Code:
TW-BB700
Weight:
65 lbs
Dimensions:
70inL x 19inW x 17inH
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
70in Backless Bench - Seats Four
More Information
| Furniture Height | Standard |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 2 Person |
| Dimensions | 70inL x 19inW x 17inH |
| Overall Width | 19in |
| Overall Height | 17in |
| Overall Depth | 70in |
| Seat Height | 17in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions