Details
Amish Poly Oval End Table
More Information
| Style | Side / End Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Table Shape | Oval |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 22 in W x 15 in D x 20 in H |
| Overall Width | 22 in |
| Overall Height | 20 in |
| Overall Depth | 15 in |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews 1
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Features
- Includes: (1) Oval End Table
- Ships fully assembled
- Handcrafted in the USA