Details
Amish Poly Insert Table For Snuggle Back Chair
More Information
| Furniture Height | Standard |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 18 in W x 20 in D |
| Overall Width | 18 in |
| Overall Depth | 20 in |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Features
- Includes: (1) Insert Table
- Fits Snuggle-Back Chairs
- Handcrafted in the USA