Details
Amish Poly Counter Height Patio Stools
More Information
| Furniture Height | Counter |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | 15 in W x 24 in H |
| Overall Width | 15 in |
| Overall Height | 24 in |
| Overall Depth | 15 in |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews 1
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Features
- Includes: (2) Patio Counter Stools
- Ships fully assembled
- Handcrafted in the USA