Amish Poly Comfy-Back 4 ft Swing w/ Stainless Steel Chain
More Information
| Style | Swing |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Features | Chain Included |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 2 Person |
| Dimensions | 53 in W x 28 in D x 30 in H |
| Overall Width | 53 in |
| Overall Height | 30 in |
| Overall Depth | 28 in |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Features
- Includes: (1) Comfy-Back 4 ft Swing w/ Stainless Steel Chain
- Ships fully assembled
- Handcrafted in the USA