Details
Amish Poly Adirondack Foot Stool
More Information
| Furniture Height | Standard |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | 21 in W x 22 in D x 16 in H |
| Overall Width | 21 in |
| Overall Height | 16 in |
| Overall Depth | 22 in |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Features
- Includes: (1) Adirondack Foot Stool
- Fits Adirondack Chairs
- Handcrafted in the USA