Amish Poly 4 ft Storage Box
$1,214.10
FREE Shipping
$1,639.04
You Save $425
(26%)
Code:
LLC-964
Weight:
144 lbs
Dimensions:
52 in W x 28 in D x 31 in H
Assembly:
Fully Assembled (PDF)
More Information
| Style | Deck / Storage Box |
|---|---|
| Collection | Accessories |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 52 in W x 28 in D x 31 in H |
| Overall Width | 52 in |
| Overall Height | 31 in |
| Overall Depth | 28 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions