Details
Amish Poly 32 in Garden Bench
More Information
| Style | Bench |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 2 Person |
| Dimensions | 18 in H x 32 in L x 11 in W |
| Seat Width | 11 in |
| Seat Depth | 32 in |
| Seat Height | 18 in |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions