Amish Poly 22 in x 72 in Brunch Buffet Counter Table
Details
Amish Poly Brunch-Buffet Counter Table
More Information
| Style | Counter Table |
|---|---|
| Furniture Height | Counter |
| Commercial | No |
| Table Shape | Rectangle |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 72 in L x 22 in W x 36 in H |
| Overall Width | 72 in |
| Overall Height | 36 in |
| Overall Depth | 22 in |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Features
- Includes: (1) 22 in x 72 in Brunch Buffet Counter Table
- Ships fully assembled
- Handcrafted in the USA