Tailwind Coffee Table
Code:
TW-AD203
Weight:
40 lbs
Dimensions:
36inL x 19inW x 21inH
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
Coffee Table
More Information
| Style | Coffee Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Table Shape | Rectangle |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 36inL x 19inW x 21inH |
| Overall Width | 19in |
| Overall Height | 21in |
| Overall Depth | 36in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions